Prečo sa oplatí nakupovať lacnú obuv online?

lacné topánky

Lacné topánky majú mnoho výhod a ďalšiu možnosť pohodlného nákupu online sťažuje iba rozhodnutie iba o jednom páre! Keď však nájdete dokonalý model, ako si môžete byť istí, že vyberiete správnu veľkosť? Predstavujeme Vám krátkeho sprievodcu, v ktorom vám ukážeme, aké ľahké je nakupovať lacné topánky online!

Ako nakupovať lacné topánky online?

Nakupovanie topánok online nie je tak ťažké, ako sa na prvý pohľad zdá. Môžete pochybovať o správnom výbere materiálu, tvare, ktorý zodpovedá vášmu chodidlu a zvyšku postavy, a tiež o tom, či topánka poskytne pohodlie a stabilitu. Kľúčovým je však strach zo správne vybranej veľkosti. Preto na kúpu dámskej obuvi stačia dva jednoduché kroky:

  1. Zmerajte nohu

Môžete merať nohu odstránením vnútornej vložky z inej topánky a jej zmeraním pomocou meracieho metra alebo pravítka. Ďalším spôsobom je obkresliť nohu na kus papiera. Všetko, čo musíte urobiť, je prilepiť kartu k zemi lepiacou páskou, nakresliť celú nohu a potom zmerať vzdialenosť medzi krajnými bodmi chodidla (od päty po veľký prst diagonálne). Odporúča sa k veľkosti pridať 0,5 cm. Týmto spôsobom sme získali dĺžku chodidla.

  1. Nastavenie veľkosti topánky

Dĺžka nohy by mali byť porovnaná s tabuľkou alebo popisom uvedeným v internetovom obchode pre vybraný pár topánok. Všimnite si, či je veľkosť označená americkou alebo európskou veľkosťou. Najobľúbenejším číslovaním v Európe je francúzske číslovanie, ktoré opisuje čísla dámskych topánok pomocou čísel od 36 do 40. Anglická veľkosť je vyjadrená v palcoch, kde ⅓ palec = 1 číslo. V tomto číslovaní sú tiež „polovice“.

Po zmeraní nohy a výberu čísla obuvi, ktoré je najbližšie vašej dĺžke nohy, si môžete objednať vybranú dvojicu topánok.

damska obuv

Výhody nákupu lacnej obuvi online

Online obchod s obuvou môže ponúknuť zákazníkovi alternatívny prístup k nakupovaniu v porovnaní kamenným obchodom. Medzi najdôležitejšie výhody nákupu topánok online patria:

– obrovský výber obuvi a možnosť neobmedzeného prezerania ponuky,

– nižšie ceny, nové kolekcie okamžite k dispozícii,

– možno spraviť nákupy kedykoľvek – v internetových obchodoch si môžete kúpiť topánky o 4:00 ráno, ako aj o 21:00.

– prístup k zľavám a zľavovým kódom (od výpredaja, až po rôzne zľavové kódy vrátane newslettera)

– schopnosť porovnávať a triediť modely obuvi z hľadiska farieb, veľkostí, materiálov a cien,

– nákup obuvi na akomkoľvek zariadení – notebooku, smartphone alebo tablete,

– doručenie domovaalebo do najbližšieho odberného miesta,

– možnosť vrátiť tovar do obchodu bez udania dôvodu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *