Alternatívna obuv na svadbu

dámske sandále

Keď uvažujete o svadobnej obuvi, v prvom rade máte určite pred vašimi očami lodičky. A čo keď je svadba alternatívna a všetko je povolené? Opýtajte sa, či na svadbe môžete nosiť dámske sandále alebo … tenisky!

Aké topánky si dať na svadbu?

Svadobná sezóna sa začne čoskoro. Jar je pre svadbu fantastickým ročným obdobím, pretože počasie je dosť teplé a riziko kolízie s letnými prázdninami pre všetkých hostí je malé. Ak máte na obzore niekoľko svadieb, mali by ste uvažovať aspoň o tom, aké topánky budete nosiť na každej z nich. Rôzne druhy svadieb vyžadujú rôzne druhy obuvi. Nemá zmysel dávať dohromady krásne jarné svadobné šaty, ak nemáte správne topánky! Predstavujeme recept na 2 páry jedinečných a súčasne univerzálnych modelov obuvi.

Dámske sandále na svadbu

Dámske sandále na vysokom podpätku sú obľúbenou voľbou, pretože často vyzerajú veľkolepo. Malo by sa však pamätať na to, že svadobný obrad a svadobná hostina trvajú celý deň, počas ktorého trávite veľa hodín na nohách. Môžete zmierniť vaše nepohodlie vložkami (vyskúšajte kožené vložky alebo gélové vankúše) do topánok.

Bez ohľadu na to, aké vysoké môžu byť vaše podpätky, musíte ich zladiť so zvyškom vášho oblečenia. Pre maximálnu flexibilitu si vyberte čierne šaty. Kombinujú sa dobre so všetkými ostatnými farbami a topánkami. Bez ohľadu na to, či ide o pár elegantných dámskych sandálov alebo pár tmavých vysokých lodičiek.

Dámske tenisky na svadbu

Začnime s nevestou, pretože nielen hostia a družičky si môžu vybrať dámske tenisky na svoj svadobný štýl. Nevesta v teniskách? Prečo nie! Pri dlhých šatách budú topánky aj tak skryté – a pohodlie zostane celé hodiny. Nevesty sa stále častejšie rozhodujú práve pre pohodlnú obuv.

Dámske tenisky s kvetmi? Neónové farby? Čierna? Pri alternatívnej svadbe sú povolené všetky možnosti. Stačí si vybrať ten pravý odev, sukňu alebo overal ku teniskám. Doplnky v rovnakej farbe ako topánky zaistia jednotný štýl.

Je potrebné si uvedomiť, že „neformálne“ by nemalo znamenať nedotknuteľné alebo nedostatok základnej čistoty. Uistite sa, že tenisky sú riadne vyčistené a vydrhnuté.

Ak váhate, či  sa oplatí dávať množstvo peňazí na topánky, pozrite sa na to ako na investíciu. Ak ich chcete nosiť iba niekoľkokrát do roka, existuje šanca, že vydržia desať rokov alebo viac. Po ich zakúpení sa nemusíte obávať, že nenájdete zaujímavé svadobné topánky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *