Aké topánky si vybrať na Silvestra?

obuv sk

Silvester je deň v roku, kedy každá žena chce mať dobrý pocit zo svojho outfitu. Žiadny outfit ale nebude dokonalý, ak vám budú chýbať správne topánky, ktoré sú tým správnym dokončením celého outfitu. Obuv je dôležitým faktorom, a to nielen ako doplnok k oblečeniu, ale vám dáva aj pocit pohodlia, ktoré potrebujete k zábave. Či už je akcia organizovaná doma alebo je zábava vonku, stojí za to vsadiť na pohodlný pohyb.

Nie príliš vysoký podpätok

Silvestrovská zábava je obvykle tanečná párty, v takom prípade by obuv nemala byť príliš vysoká. Dokonca aj keď žena rada nosí tenké ihličkové podpätky, tento večer by mala zvážiť topánky s o niečo menším počtom centimetrov. Intenzívna zábava môže unaviť vaše nohy. Často sú nízke topánky oveľa lepším riešením než vysoké podpätky. Za prvé, sú vhodné na vonkajšie akcie, môžu poskytnúť ochranu pred chladným počasím, ktoré obvykle prevláda v decembri. Ale to neznamená, že si musíte vybrať nudné tlmené farby. Módne topánky, ideálne na Silvester, obsahujú trblietky alebo majú výraznejšiu farbu.

Topánky na platforme – pohodlie a elegancie

Ďalším návrhom, ktorý môže fungovať na Silvestra, sú topánky na platforme. Čižmičky na platforme dosahujú najčastejšie ku členkom, sú vhodné pri intenzívnom pohybe. Zvýšenie bude dobre fungovať pre styling zahrnujúci plesové šaty, rovnako ako krátke šaty a sukne. Čižmičky sú univerzálne, môžu byť kombinované s rôznymi prvkami dámskeho šatníka. Určite ich ocenia najmä nízke ženy, osoby, ktoré si radi pridajú pár centimetrov bez vzdania sa elegancie alebo slobody pohybu. Silvestrovská párty si žiada výrazné farby a doplnky, takže topánky môžu byť vybrané v nápadnejších farbách než obvykle. Mali by byť viditeľné rovnako ako lesklé šaty. Jemný záblesk na topánkach osloví každú ženu.

Na Silvestra by topánky mali rovnako ako v iných zimných dňoch predovšetkým chrániť nohy pred chladom. Je vhodné teda dať prednosť kvalitným členkovým topánkam alebo topánkam na platforme. Nie príliš vysoká platforma vám zaručí pohodlie pohybu. V prípade, že ide o tanečný večierok, nebudete sa musieť vzdať intenzívnej zábavy na tanečnom parkete. Priedušnosť materiálov týchto topánok umožní správnu cirkuláciu vzduchu behom pohybu.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *