4 efektívne spôsoby na pohodlné vysoké podpätky

vysoké podpätky

Topánky na podpätku – sen malých dievčat a realita dospelých žien. Nepochybne sú atribútom krásy, elegancie a sebavedomia. Červené, zelené, zlaté – aké topánky na podpätku sú pre vás? Predstavujeme 4 osvedčené spôsoby, ako sa spriateliť s topánkami na vysokých podpätkoch.

Prečo by ste mali nosiť topánky na vysokých podpätkoch?

Vysoké podpätky pre nižšie ženy sú skvelou cestou pre niekoľko centimetrov navyše. Môže to byť dokonca od 5 do 14 cm! Malo by sa pamätať na to, že výška podpätku je prispôsobená každodennému životnému štýlu a schopnosti chodiť na vysokých podpätkoch, ako aj aktuálnemu štýlu.

Oplatí sa nosiť vysoké podpätky z jedného dôležitého dôvodu – opticky zoštíhlujú postavu. Vysoké podpätky predlžujú nohy a nútia Vás držať telo vzpriamene. Napokon vytvárajú atraktívnu postavu a dodávajú vašej prirodzenej výške centimetre. Vysoké podpätky sú tiež dobré pre vaše svaly – po niekoľkých týždňoch chôdze si určite všimnete tvarované a zosilnené lýtky.

Zoznámte sa s topánkami na vysokých podpätkoch – 4 tipy

Potrebujete skutočne pohodlné topánky na vysokých podpätkoch, ktoré sú vyhľadávané tak často ako Svätý grál? Pohodlné podpätky existujú, stačí vedieť, ako sa s nimi spriateliť.

  • Tip 1 – obuvník je Vašim priateľom

Správne skonštruované topánky na podpätkoch nie sú svätým grálom, teraz sú ľahko dostupné v akomkoľvek internetovom obchode. Avšak, ako sa budete k nim správať a starať sa o ne, je iná záležitosť. Špičky podpätku často vymieňajte, pre väčšie pohodlie si preto kúpte kožené alebo gélové vložky. Pohodlie topánok závisí od techniky ich výroby a tento typ inžinierstva si vyžaduje údržbu.

  • Tip 2 – roztiahnite nové topánky na podpätkoch pred veľkou párty

Nové podpätky dokonale ladia s vašim štýlom? Pred veľkým dňom sa oplatí postarať sa o svoje pohodlie. Stojí za to použiť profesionálne obuvnícke výrobky, ktoré pomáhajú napnúť materiál. Ak nie sú po ruke – oplatí sa používať domáce metódy, napríklad nasadenie hrubých ponožiek a chôdza v topánkach na podpätkoch okolo domu. Jednoduché a efektívne.

  • Tip 3 – lacné topánky na podpätkoch sú dobré topánky na podpätkoch

Na svoje obľúbené topánky na podpätkoch nemusíte minúť veľa peňazí. Ponuka obuvi za nízke ceny v internetovom obchode shelovet.sk umožňuje častú výmenu obuvi bez ohrozenia vášho rozpočtu. Zmeňte svoje topánky na podpätkoch podľa aktuálnych módnych zmien!

  • Tip 4 – topánky na podpätkoch prispôsobené štýlu

Aj keď móda umožňuje všetky experimenty, najlepší štýl pre vysoké podpätky bude klasický:

– kokteilové a večerné šaty,

– pletené, rifľové a vlnené šaty,

– overaly,

– tesné džínsy.

– dlhé a krátke sukne.

Topánky na podpätkoch môžu byť zladené s farbou oblečenia, aby pomohli vytvoriť celkový dokonalý vzhľad.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *