Tenisky slip on – bezpečná voľba na leto

slip on

Počas letných prázdnin by sme chceli podniknúť veľa zaujímavých aktivít. Keď idete s deťmi, často zostáva málo času na premýšľanie o oblečení a topánkach. Overené sú outfity, ktoré je možné rýchlo kombinovať. Bezpečnou voľbou budú tiež univerzálne nazúvacie tenisky. Ženy, ktoré sa starajú o deti, ocenia pohodlnú obuv. Pohodlie, ktoré poskytujú, sa premieta do väčšej aktivity, žena môže tráviť viac času so svojimi deťmi aktívnym hraním. Pre modernú matku sa však neráta iba komfort obuvi, ale aj ich dobrý dizajn. Módny imidž týchto tenisiek môže oceniť každá žena, ktorá si cení vkusné riešenia.

Nasúvané tenisky lepšie ako šnurované?

Nie vždy je čas na zašnurovanie topánok. Najmä v lete, keď čas plynie oveľa rýchlejšie ako obvykle, chceme mať po ruke len pohodlné doplnky. Tenisky slip on sa pred niekoľkými rokmi najčastejšie kupovali deťom, tým, ktoré si ešte nevedia zaviazať šnúrky. V súčasnosti každý, či už je to dieťa, žena alebo muž, dokáže oceniť ich jedinečnosť. Tieto tenisky sa často viac ako šnurované osvedčia v letných outfitoch, dodajú im mladistvé čaro. Počas aktivity sa tiež pohodlnejšie nosia, nehrozí, že sa pri pohybe náhle rozviažu, ako to často býva pri šnurovacích teniskách.

Vačšia farebná rôznorodosť a viac zaujímavých vzorov

Vaša obľúbená farba vás môže presvedčiť, aby ste si kúpili topánky, rovnako ako nadčasový charakteristický vzor na týchto topánkach. Pri výbere tenisiek typu slip on veľa ľudí hľadá v obchodoch zaujímavé vzory, príkladom je šachovnicový vzor. Ženy s jemným výzorom tiež ocenia dostupnosť ružových alebo pastelových tenisiek v obchodoch. Rozmanitosť farieb nás často presvedčí, aby sme si vybrali tento typ topánok, nie šnurovacie topánky. Sú ideálne ku všetkým typom džínsov, k dlhým aj krátkym nohaviciam. Mnoho mladých žien ich kombinuje aj so sukňami a letnými šatami. Tenisky vám umožnia rýchlo nájsť váš individuálny štýl.

Letné nazúvacie topánky by mali byť vyrobené podobne ako bežné šnurovacie tenisky z bavlnených materiálov. Niektoré sú však z hrubšieho materiálu. Výber materiálu zodpovedajúci teplote vzduchu bude veľmi dobrý krok. Bavlna je najlepší letný materiál, nedovolí vašim nohám potiť sa, aj keď je teplota veľmi vysoká.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *